close
تبلیغات در اینترنت

گوناگون

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما

کسب درآمد میلیونی حداقل روزی دویست هزارتومان با دلار

بازدید: 22
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
کسب درآمد میلیونی حداقل روزی دویست هزارتومان با دلار

ایردراپ(پیوت) این برنامه خیلی سر و صدا کرده و پرداختی واقعی هم داره و از طرف معتبرترین صرافی دیجیتیال دنیا یعنی بایننس هم حمایت میشه. روزانه 4 بیتکوین بین فالووراش تقسیم میکنه. بابت هر فالوور 10000 پاور که حدود 3500 تومن خودمون هست پول میده. همچنین هر روز 20 پستش رو میتونید ببینید و بابت هر پست 100 پاور میده.بابت این پاورها زود به زود دلار می ده.

بهترین فرصت برای کسب درامد عالی

 

🌍 https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=lnqqhg


توضیحات کامل در لینک کانال تلگرام زیر👇

لینک کانال: http://t.me/daramadzaei2018


این مطلب در تاریخ: دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت: 16:7 منتشر شده است
برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,
نظرات()

پرواز در شرایط بی وزنی با ایرباس

بازدید: 7
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
پرواز در شرایط بی وزنی با ایرباس

یک شرکت سوئیسی قصد دارد امسال تجربه‌ پرواز در شرایط بی‌وزنی یا «گرانش صفر» را برای مسافران ایرباس A۳۴۰-۳۰۰ خود فراهم کند.

شرکت سیستم‌های فضایی سوئیس (اس۳) اعلام کرد که قصد دارد امسال تجربه‌ پرواز در شرایط بی‌وزنی را برای مسافران ایرباس خود فراهم کند. هواپیمای ایرباس خریداری‌شده قادر به حمل حدود ۷۰ مسافر است که در طول پرواز ۹۰ دقیقه‌ای مسافران را ۱۵ بار در قوس سهموی (parabolic arcs) شرایط بی‌وزنی قرار می‌دهد.

 

مسافران در هنگام عبور از نقطه‌ اوج هر مسیر سهموی ۲۰ تا ۲۵ ثانیه شرایط بی‌وزنی را تجربه می‌کنند. «پاسکال جاسی» مدیر اجرایی اس۳ می‌گوید:

هدف نهایی ما همگانی کردن دسترسی به فضا، پرتابگر قابل‌استفاده مجدد است. قبل از اینکه ایده‌ پرتابگر به واقعیت بپیوندد، تجربه‌‌ی گرانش صفر در هواپیمای ایرباس به همه این امکان را می‌دهد تا برای مدت یک روز به‌یک فضانورد تبدیل شوند.

قیمت‌ها از ۲۷۰۰ فرانک سوئیس برای یک صندلی در بخش عمومی هواپیما با بیش از ۴۰ مسافر، تا شصت‌وپنج هزار فرانک برای بخش «وی آی پی» با ۱۲ مسافر (با ساعت گران‌قیمت اهدایی و امکان حمل چمدان) تغییر می‌کند. شرکت هواپیمایی پرتغالی «های فلای» در حال آماده‌سازی یک فروند ایرباس A۳۴۰-۳۰۰ برای پروازهای گرانش صفر با همکاری شرکت سیستم‌های فضایی سوئیس است.


این مطلب در تاریخ: شنبه 11 ارديبهشت 1395 ساعت: 21:21 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

نحوه دریافت حق بیمه بر مبنای دستمزد سال 95

بازدید: 9
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
نحوه دریافت حق بیمه بر مبنای دستمزد سال 95

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،این دستور اداری در اجرای مصوبه شورایعالی كار، شورایعالی تامین اجتماعی و ماده 35 قانون تامین اجتماعی تنظیم و طی آن افزایش حداقل و حداكثر دستمزد سنواتی در سال 1395 و همچنین دستمزد مقطوع بیش از 270فعالیت مشمول دستمزد مقطوع، كارگران ساختمانی و رانندگان تعیین شده است. 

 

در این دستور اداری آمده است: حداقل دستمزد روزانه مبنای وصول حق بیمه بیمه شدگان مشمول قانون تامین اجتماعی به استثنای رانندگان حمل و نقل عمومی بین شهری و فعالیت‌های دارای دستمزد مقطوع در سال 1395 مبلغ 270 هزار و 722 ریال اعلام می ‌شود.همچنین سایر سطوح دستمزدی بر اساس آخرین دستمزد روزانه سال 1394، معادل 14 درصد افزایش می‌یابد؛ مشروط بر اینكه از حداقل دستمزد روزانه كمتر نباشد. 

 

بر این اساس، مبنای پرداخت حق بیمه آن گروه از بیمه شدگان اختیاری كه مبنای پرداخت حق بیمه آنان در سال 1394 از رقم روزانه 270هزار و 722 ریال بیشتر است، همانند سایر سطوح دستمزدی افزایش یافته است؛ مشروط بر اینكه ازحداقل دستمزد روزانه به مبلغ 270 هزار و 722 ریال كمتر نباشد. 

 

براساس این دستور ابلاغی ‌با توجه به اینكه طبق بند 3 تصویب نامه شورایعالی كار مقرر شده است، ماهیانه مبلغ یك میلیون و یكصد هزار ریال كمك هزینه اقلام مصرفی خانوار به عنوان مزایای رفاهی و انگیزه‌ای از سوی كارفرمایان به تمام كارگران اعم از دائم و موقت پرداخت شود به همین منظور كارفرمایان ذیربط می ‌بایست، هنگام تنظیم صورت مزد و مزایا نسبت به درج مبلغ یاد شده در ستون مزایای مشمول ‌همراه سایر اقلام و همچنین كسر حق بیمه متعلقه و پرداخت آن اقدام كنند. 

 

بر اساس این دستور اداری، دستمزد مقطوع روزانه رانندگان مشمول قانون تامین اجتماعی رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری معادل 351 هزار و 940 ریال، بابت رانندگان مینی بوس و سواری معادل 297 هزار و 800 ریال، سایر رانندگان و رانندگان تاكسی، وانت بار و مینی بوس درون شهری معادل 270 هزار و 722 ریال تعیین شده است. 

 

با توجه به بخشنامه شماره 7،4 مشترك فنی و درآمد، حق بیمه كارگران ساختمانی براساس سطح مهارت اعلام شده در كارت مهارت فنی آنان و بر اساس دستمزد مقطوع روزانه شغل مربوطه با اعمال ضرائب 2 /1 ، 3 /1 و 4 /1 برابر حداقل دستمزد سال 94 به ترتیب برای كارگران درجه سه 324 هزار و 870 ریال، درجه 2، 351 هزار و 940 ریال و درجه یك 379 هزار و 10 ریال محاسبه و وصول می ‌شود. 

 

با عنایت به مصوبات شوایعالی تامین اجتماعی و هیات امناء سازمان تامین اجتماعی حداكثر دستمزد روزانه مشمول كسر حق بیمه در سال جاری هفت برابر حداقل دستمزد روزانه معادل یك میلیون و 895 هزار و 54 ریال تعیین و رعایت موضوع در ماه‌های 31، 30 و 29 روزه الزامی است.


این مطلب در تاریخ: شنبه 21 فروردين 1395 ساعت: 19:10 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

تاثیر ونتیجه انتشار خبر رسمی درگوگل نیوز وبهبودی رتبه گوگل

بازدید: 8
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
تاثیر ونتیجه انتشار خبر رسمی درگوگل نیوز وبهبودی رتبه گوگل

گوگل نیوز یکی از ابزارهای افزایش ترافیک است که اغلب نادیده گرفته می‌شود و شرکت‌ها هنگام تهیه راهبرد محتوا حتی آن را در نظر هم نمی‌گیرند. در ادامه به اهمیت‌های انتشار خبر رسمی در گوگل نیوز برای بالاتر رفتن در رتبه گوگل می‌پردازیم.

 

گوگل نیوز که در سپتامبر 2002 تاسیس شد و تاکنون حدود 30 زبان زنده دنیا را پوشش می‌دهد، یکی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین بخش‌های گوگل به شمار می‌رود، چراکه این سرویس، اخبار را از منابع معروف و معتبر در یک جا گرد می‌آورد و کاربران را از زحمت مراجعه به سایت‌های خبری مختلف، برای کسب اخبار در حوزه‌های گوناگون بی‌نیاز می‌کند.

 

گوگل نیوز اخبار خود را از بیش از 25000 منبع جمع‌آوری می‌کند و در هفته بیش از یک میلیارد خواننده دارد. چه پتانسیل قدرتمندی! به علاوه، نتایج گوگل‌نیوز در بالای صفحه نتایج موتور جستجو نمایش داده می‌شود و اغلب پیش از نتایج غیرتبلیغاتی قرار می‌گیرد. پس مخاطبین مورد نیازتان به راحتی شما را پیدا خواهند کرد.و با توجه به غربالگری‌های گوگل بر روی محتواهایی که بر روی گوگل‌نیوز قرار می‌گیرد، این ترافیک می‌تواند به جامعه هدف شما کاملا نزدیک باشد.

بسیاری از بهبوددهندگان رتبه جستجو مدعی هستند که مقالاتی که در گوگل نیوز منتشر می‌شوند موجب افزایش اعتبار سایت منتشر کننده آن مقاله در گوگل می‌شود. قرار گرفتن در صفحه‌ای مثل گوگل‌نیوز که ارائه‌کنندگان جستجو آن را به عنوان سوابق وقایع قلمداد می‌کنند تنها باعث ایجاد مزیت برای سایت شما و استحکام نتایج جستجو برای آن می‌شود.

 

چگونه به گوگل نیوز راه یابید؟

 

 

حتما لازم نیست که سایت خود را در گوگل‌نیوز به ثبت برسانید تا از گوگل‌نیوز لینک دریافت کنید به این دلیل که به دلیل پروسه‌ها و فیلترینگ‌های زیاد به سختی می‌توان سایت خود را در گوگل نیوز ثبت کرد. یک روش برای گرفتن لینک از گوگل‌نیوز ثبت محتوا به عنوان خبر در سایت خبری «اخبار رسمی» است، به دلیل کسب اعتبار لازم سایت خبری اخبار رسمی از گوگل نیوز تمام محتواهای منتشر شده در این سایت خبری در گوگل نیوز منتشر می‌شود. در حال حاضر قرار دادن خبر بر روی سایت خبری «اخبار رسمی» کاملآ رایگان است و فقط کافی است در اخبار رسمی ثبت نام کنید.

 

با استفاده از خبر رسمی به دلیل بازبینی توسط تیم تحریریه «اخبار رسمی» محتوا شما با کیفیت‌های مناسب و به همراه نام تجاری، لوگو و اطلاعات از کسب‌وکار شما در گوگل نیوز قرار خواهد گرفت. همچنین با استفاده از انتشار محتوای شما به صورت خبر رسمی در گوگل نیوز  نام تجاری شما به عنوان منبعی با محتوای با ارزش برای روزنامه‌نگاران و خبرنگارانی که به دنبال محتوای با ارزش هستند شناخته می‌شود. بدین ترتیب خبرنگاران همیشه به دنبال بدست آوردن محتواهای کسب‌وکار شما هستند.


این مطلب در تاریخ: یکشنبه 08 فروردين 1395 ساعت: 7:53 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

این برندهای معروف آرایشی هم سمی هستند!

بازدید: 10
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
این برندهای معروف آرایشی هم سمی هستند!

ایران برای کشورهای اروپایی یک بازار هدف محصولات آرایشی و بهداشتی است، بازاری داغ که ایران را در جایگاه هفتم استفاده از لوازم آرایشی در سطح جهان قرار داده است.

 

از سوی رسانه‎های غربی بحث‎های گوناگونی بر سر استفاده از لوازم آرایشی در زنان ایرانی علی رغم وجود حجاب عنوان می‎شود تا جایی که رسانه‎های فرانسه زنان ایرانی را در زمینه آرایش کردن جلوتر از زنان کشورهای لیبرال غربی می‎دانند، به همین جهت محصولات آرایشی بهداشتی فرانسه بیشترین سهم را در بازارهای ایران دارند.

 

سال گذشته بود که کمپین "لانکوم" فرانسه که یک برند معروف تولید کننده لوازم آرایشی است با گرفتن یک جشن در هتلی در تهران بازگشت دوباره خود به بازار لوازم آرایشی ایران را جشن گرفت و بسیار نیز خبرساز شد، این شرکت پس از آن به صورت رسمی وارد بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ایران شد و سایت‎های اینترنتی و فروشگاه‎های مختلف کوچک و بزرگ در سراسر ایران محصولات به ظاهر با کیفیت این تولید کننده را عرضه می‎کرد، این کمپین برای نخستین بار پس از انقلاب اسلامی در ایران بود که رسما وارد بازار ایران شده و چنین مراسمی را در ایران برگزار کرد.

 

حال جالب است بدانید این برند معروف تحت لیسانس " اورال" یا همان"لورال"برند معروف فرانسه کار می کند، لورآل توسط یوگن شولر فرانسوی در سال ۱۹۱۹ثبت شد و سپس فعالیت‎های خود را گسترش داد، لورال در سال ۱۹۶۴ شرکت لانکوم را خریداری کرد تا در بازار صنایع آرایش و عطر نقش موثری ایفا کند، پس از آن برند گارنیه را خریداری کرد تا بازار محصولات مو را نیز قبضه کند.هم اکنون لورال فرانسه دارای بیش از ۱۸ برند بین‎الملی و مطرح در جهان است.

 

محتویات سمی در برندهای معروف آرایشی

 

برندهایی که به همراه ۱۸۵ برند دیگر محصولات آرایشی و بهداشتی، مانند آدیداس، نیوآ، هد اند شولدرز، گارنیه، کلگیت و اکس هفته گذشته توسط یک گروه تحقیقاتی فرانسوی به عنوان برندهای بسیار مضر اعلام شد.

 

این گروه حمایت از مصرف کننده از مردم فرانسه خواسته است تا از مصرف این ۱۸۵ محصول آرایشی - بهداشتی به دلیل محتویات سمی آنها پرهیز کنند.

 

اما این برندها در بازار لوازم آرایشی ایران جایگاه ویژه و بین مردم محبوبیت دارند، به طوری که برای فروش برخی از آنها حتی از سوی رسانه‎های داخل در سال‎های اخیر تبلیغات گسترده‎ای انجام شده بود.

 

مواد سمی در برخی برندهای فرانسوی برای نوزادان مضر است

 

این محصولات شامل اقلامی مانند شامپو، اسپری، عطر و خمیردندان در بازار عرضه می‎شود، گروه حمایت از مصرف کننده «او اف س کو شوآزی اعلام کرد: با وجود هشدارهای مکرر به متخصصین سم شناسی و پوست، این تولیدکنندگان هنوز روش‎های خود را تغییر نداده‎اند.

 

در میان این ۱۸۵ محصول، بیش از ۱۰۰ قلم حاوی مواد تغییر دهنده هورمون هستند و حدود ۵۰ قلم از این محصولات حاوی فیلتر ماوراء بنفشی به نام اتیل هکسیل متوکسی سینامات هستند که بر اساس نظر این گروه وجود آنها در محصولات مو و پاک کننده کاملاً غیرضروری است.

 

این گروه عنوان کرده‎اند که بسیاری از این محصولات مانند دستمال مرطوب اطفال شرکت نیوآ حاوی مواد سمی حساسیت زایی هستند که برای پوست نوزادان مناسب نیستند.

 

به همین جهت از مردم فرانسه درخواست شده است تا هیچکدام از این محصولات را بالاخص برای افراد حساس مانند نوزادان خریداری نکنند و هر گونه عوارض جانبی ناشی از مصرف این محصولات را گزارش دهند.


این مطلب در تاریخ: پنجشنبه 05 فروردين 1395 ساعت: 0:51 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

گنبد سلطانیه در زنجان

بازدید: 8
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
گنبد سلطانیه در زنجان

به گزارش ویرلن ؛ یحیی رحمتی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:از ۲۵ اسفند ۹۴ تا پایان روز سوم فروردین ، ۱۴ هزار و ۱۳۷ مورد اقامت مسافران و گردشگران در مراکز اقامتی این استان به ثبت رسیده است.

وی یادآورشد: از این میزان اقامت ثبت شده در استان زنجان هفت هزار و ۴۰۰ نفر از مسافران نوروزی در مدارس اسکان داده شده و مابقی در هتل ها، مهمان پذیرها و سایر مراکز اقامتی موقت مستقر شدند.

رحمتی به نظارت های مستمر بر مراکز اقامتی، رستوران ها، مراکز پذیرایی بین راهی و دفترهای خدمات مسافرتی سطح استان اشاره و اظهار کرد: طی یک هفته گذشته ۲۰۰ مورد بازدید از این مراکز انجام شده که طی آن، چهار تذکر به مرکز اقامتی، یک تذکر به دفاتر مسافرتی و شش فقره تذکر به مرکز پذیرایی برای رعایت نکردن برخی استانداردها و قوانین داده شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: تا کنون موردی از شکایت های مردمی در خصوص نحوه ارائه خدمات از سوی مراکز اقامتی، رستوران ها، مراکز پذیرایی بین راهی و دفترهای خدمات مسافرتی این استان به مسافران دریافت نشده است.

وی به میزان اسقبال مسافران از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگری زنجان اشاره کرد و افزود: مهمترین مراکز گردشگری و تاریخی زنجان را گنبد سلطانیه، رختشویخانه، موزه مردان نمکی، غار کتله خور، موزه دارایی، چلبی اوغلی، ملا حسن کاشی و حسینیه اعظم تشکیل می دهند.

گنبد سلطانیه یکی از ۱۷ میراث جهانی ایران محسوب می شود که قدمت آن به قرن هفتم هجری شمسی دوره ایلخانیان می رسد.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت دو هزار و ۴۲۷ بازدید از بنای رختشویخانه، دو هزار و ۲۳۵ فقره بازدید از موزه مردان نمکی و ۸۱۷ مورد بازدید از غار کتله خور انجام شده است.

بنای رختشویخانه توسط علی اکبر توفیقی نخستین شهردار زنجان حدود ۹۰ سال پیش در مرکز این شهر احداث شده است.

کاربری انحصاری رختشویخانه برای شستشوی لباس و ظروف توسط بانوان تعریف شده بود.

غار کتله خور طولانی ترین غار آهکی جهان محسوب می شود که در ۸۰ کیلومتری شهر گرماب از توابع شهرستان خدابنده قرار گرفته است.

تاکنون ۱۲٫۵ کیلومتر از نقشه برداری این غار توسط تیم های آلمانی و سوییسی انجام شده است.

بیش از ۱۰ کیلومتر از مسیرها و راه های جدید این غار توسط تیم های جدید ایرانی نقشه برداری شده است.

مردان نمکی مومیایی های نمکی هستند که سن آنان به بیش از دو هزار و ۳۰۰ سال می رسد که از معدن نمک روستای چهرآباد در حوالی شهر زنجان کشف شده اند.


این مطلب در تاریخ: چهارشنبه 04 فروردين 1395 ساعت: 22:11 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

١٠ایده دکوراسیون آبی درمنزل

بازدید: 17
دسته بندی: اخبارروز,گوناگون,
١٠ایده دکوراسیون آبی درمنزل

رنگ آبی: مؤسسه ی رنگ پانتون هر سال قبل از شروع سال میلادی رنگ سال را انتخاب کرده و اعلام می کند. روند همیشه به صورت انتخاب یک رنگ بوده اما امسال پانتون با انتخاب دو رنگ برای سال ۲۰۱۶ هم از نظر اجتماعی و هم از نظر هنری قصدی داشته است. ترکیب سایه ی ملایمی از آبی مایل به ارغوانی (رنگ پسرانه) و صورتی مایل به سرخ (رنگ دخترانه) اشاره ای به محو شدن مرزهای جنسیتی دارد که امروزه در دنیای مد در حال رخ دادن است و حوزه های دیگر طراحی را نیز تحت تأثیر قرار داده است. این رنگ ها را در سالی که گذشت به وفور در طراحی و دکوراسیون داخلی خانه های ایرانی دیده ایم پیش تر دکوراسیون صورتی برای خانه ای به رنگ سال! را در چیدانه با هم بررسی کردیم امروز نیز به بررسی رنگ آبی در فضای دکوراسیون می پردازیم با ما همراه باشید.

 

 

 

مبلمان آبی یکی از گزینه های ابتدایی ترین گزینه ها برای مهمان کردن این رنگ در دکوراسیون داخلی شما می باشد، تلفیق رنگ آبی در کنار قهوه ای می تواند فضای آرامش بخشی را برای شما ایجاد نماید، حضور سفید را به عنوان رنگ خنثی در فضا فراموش نکنید.

 

 

 

آبی معجزه گر برای اتاق کار خود انتخاب کنید، رنگ آبی به لحاظ ماهیت آرامش بخش خود برای فضای داخلی شما بسیار مناسب خواهد بود، می توانید از این رنگ به عنوان رنگ خاص فضای اتاق کار خود استفاده کنید، این رنگ خاص را برای دیوار پشت میز خود انتخاب کنید و از آرامش فضایی خود لذت ببرید.

 

 

 

آبی را برای آشپزخانه های خود انتخاب کنید، کابینت های رنگی به خوبی می توانند فضای شما را دگرگون کنند، اگر می خواهید از کابینت های رنگی برای آشپزخانه ی خود انتخاب کنید در مطلب پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه در باره ی انتخاب مناسب رنگ کابینت ها با شما صحبت کرده ایم به آن سری بزنید و رنگ مناسب کابینت آشپزخانه ی خود را انتخاب نمایید.

 

 

 

ترکیب رنگی آبی ملایم و سفید به خوبی می تواند جلوه ای رویایی به فضای غذاخوری شما ببخشد، برای سرزنده کردن بیشتر این فضا می توانید به راحتی از رنگ سبز، گیاهان خانگی خود استفاده کنید و فضای بی نظیری برای بخش غذا خوری خود تدارک ببینید.

 

 

 

تلفیق رنگ آبی و صورتی می تواند فضایی رویایی را برای شما به وجود آورد، یک دیوار آبی در کنار آباژور صورتی و صندلی و چند تابلو و گلدان به خوبی می تواند کنج جذاب زنانه ای را برای خانم خانه به وجود آورد، برای داشتن این کنج دوست داشتنی تردید نکنید.

 

 

 

اتاق خواب بهترین گزینه برای استفاده از رنگ های آبی است. می توانید از ترکیب تونالیته ی آبی برای دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید، پرده های خود را آبی پر رنگ تر و دیوار ها را کم رنگ تر انتخاب کنید و تعادل وزنی و بصری را در فضای اتاق خواب خود ایجاد نمایید.

 

 

 

برای داشتن رنگ های سال در کنار هم راه حل های بسیاری وجود دارد. به طور مثال یک رنگ مثل آبی را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید، اگر مبلمان خود را به رنگ آبی انتخاب کردید کوسن های صورتی رنگ و یا فرش با تم صورتی را به عنوان رنگ ترکیب شونده با آن انتخاب کنید و به سادگی هر دو رنگ را در دکوراسیون داخلی خود داشته باشید.

 

 

 

آبی را برای اتاق کودک فراموش نکنید! آبی به لحاظ خاصیت آرامش بخشش برای فضای اتاق خواب در درجه ی اول مناسب است، آب از جمله رنگ های سرد است که می توانید برای ایجاد تعادل با رنگ هایی گرمی همچون زرد ترکیبشان کنید و فضایی متعادل و آرامش بخش را برای عزیزان خود خلق کنید.

 

 

 

کوسن ها بهترین گزینه و ساده ترین راه حل بای آوردن رنگ سال به گوشه و کنار دکوراسیون منزل شماست. اگر مبلمان خود را به رنگ های خنثی انتخاب نمایید به سادگی می توانید از ترکیب هر دو رنگ سال برای تزیین و زیبایی بخشی به دکوراسیون داخلی خود استفاده نمایید.

 

 

 

انتخاب رنگ آبی برای فضای حمام و سرویس بهداشتی شما می تواند یک انتخاب منحصر به فرد برای شما باشد، هیچ قاعده و قانونی شما را از داشتن این رنگ زیبا و آرمش بخش برای فضاها خصوصی ترتان منع نمی کند، این رنگ را انتخاب کنید و از داشتنش لذت ببرید. 


این مطلب در تاریخ: سه شنبه 25 اسفند 1394 ساعت: 23:23 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 618
کل نظرات کل نظرات : 3
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 32
بازدید دیروز بازدید دیروز : 11
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
آي پي امروز آي پي امروز : 1
آي پي ديروز آي پي ديروز : 9
بازدید هفته بازدید هفته : 49
بازدید ماه بازدید ماه : 159
بازدید سال بازدید سال : 3,037
بازدید کلی بازدید کلی : 25,780

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : چهارشنبه 21 آذر 1397

درباره ما

فروش انلاین محصولات