close
تبلیغات در اینترنت

هنری

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما بهترین مکان برای نمایش تبلیغات شما

تغییر و تحول بازیگر اصلی فیلم اکتشاف

بازدید: 0
دسته بندی: اخبارروز,هنری,
تغییر و تحول بازیگر اصلی فیلم اکتشاف

 قبل از این قرار بود نیکلاس هولت بازیگر مطرح یکی دو سال اخیر سینما، در این نقش ویژه و غیرمتعارف ظاهر شود.

 

تیم دونفره چارلی مک داول و جاستین لادر، کار نگارش فیلمنامه فیلم را انجام داده اند. خود چارلی مک داول به عنوان کارگردان، پشت دوربین «اکتشاف» قرار خواهد گرفت.

داستان فیلم در باره موضوعی است که سال هاست ذهن بشری دانشمندان را به خود معطوف کرده است و به بحث در باره زندگی پس از مرگ می پردازد.

سگل در این داستان فرزند یک دانشمند است که در کنار پدرش در باره احتمالات زندگی پس از مرگ، تحقیق و کار می کند. رابرت ردفورد بازیگر کلاسیک سینما، نقش پدر سگل را بازی خواهد کرد.

کلید فیلمبرداری «اکتشاف» تا سه هفته دیگر زده می شود. کل صحنه های آن در داخل یک جزیره دوردست و کم سکنه فیلمبرداری خواهد شد.

سازندگان فیلم در باره علت کناره گیری نیکلاس هولت از این پروژه، توضیحی نداده اند.


این مطلب در تاریخ: دوشنبه 09 فروردين 1395 ساعت: 23:24 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

از رکورد 95 میلیونی(سینما آزادی) تا فروش 3 برابری(سینما ایران)

بازدید: 5
دسته بندی: اخبارروز,هنری,
از رکورد 95 میلیونی(سینما آزادی) تا فروش 3 برابری(سینما ایران)

با شروع اکران فیلم‌های سینمایی در نوروز 94، رقابت نزدیکی میان فروش برخی از فیلم ها اتفاق افتاده است در سالهای اخیر می‌توان گفت برای اولین بار است که در نهمین روز از فرودین ماه سال 1395 فیلم سینمایی «پنجاه کیلو آلبالو» موفق شد به فروش میلیاردی دست یابد و بعد از گذشت 12 روز از سال نو فیلم های اجتماعی و جدی که در اکران نوروزی جای گرفتند نیز توانستند به فروش میلیاردی دست یابند.

 

این روزها سالن های سینماها رونق بسیار خوبی را شاهد هستند با توجه به این مهم که قیمت بلیت سینماها در ایام نوروز با حداکثر قیمت بلیت تعیین شده از سوی سازمان سینمایی به مخاطبان ارایه می شود اما مخاطبان یک بار دیگر نشان دادند که اگر فیلمی با سلیقه و خواست آن ها تطابق داشته باشد می تواند مخاطب را به سالن سینما بکشاند. برخی معتقدند تنها فیلم های کمدی این روزها با فروش و اقبال مخاطب مواجه است اما وقتی توجه مخاطبان را به فیلم های اجتماعی با موضوع انقلاب  (بادیگارد) را شاهد هستیم به این نکته مهم دست می یابیم فیلم اگر دغدغه درستی از بچه های انقلاب و مسایل پیرامون آن داشته باشد مورد توجه مخاطب قرار می گیرد. فروش مناسب فیلم «بادیگارد» و سانس های فوق العاده این فیلم که تا 3 بامداد ادامه دارد گواه این مدعا است.

 

فروش خوب سینماها را سالن داران تایید می کنند و تعدادی دلیل فروش خوب سینماها را  کم شدن برنامه های مفرح و جذاب رسانه ملی دانستند و عده ای نیز سرمای هوا و سفرهای کم نوروزی را دلیل اقبال خوب مخاطب از سالن های سینما دانستند. این در شرایطی است که برخی کارشناسان معتقدند فروش خوب فیلم های سینمایی به دلیل چیدمان درست فیلم ها در اکران نوروزی و اکران فیلم های اول و دوم برگزیده از نگاه تماشاگران (بادیگارد و ابد و یک روز) در اکران نوورزی هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

فروش3 برابری سینما ایران

 

امیرقطبی مدیرسالن سینما ایران درباره اقبال مخاطب از فیلم های نوروزی گفت: امسال رونق خوبی در سینماها شاهد هستیم. اگر به صورت آماری بخواهم اقبال مخاطبان را توضیح دهم باید به این مهم اشاره کنم ظرف ده سال اخیر فروش روزانه سینما ایران در ایام نوورز بین 7 تا 10 میلیون تومان بوده است اما در ایام نوروز امسال شاهد فروش فیلم در این سالن سینما بالای 30 میلیون تومان بودیم . حضور مخاطبان را تا پاسی از شب (1:30 بامداد) ادامه داشته است.

 

وی درباره فروش فیلم های نوروزی در سینما شکوفه نیز گفت: سینما شکوفه هم همین روند را داشته است فیلم های نوروزی در سالهای گذشته 5 یا 6 میلیون تومان روزانه می فروختند اما امسال با فروش روزانه 23 تا 24 میلیون تومان روزانه شاهد هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی سینما سروش با فیلم های نوروزی

 

علی عاشوری مدیر سینما سروش از اقبال مخاطبان از فیلم های اکران نوروزی ابراز رضایت کرد و گفت: در ماه های آخر سال گذشته (1394) بیراه نیست اگر بگویم که فروش فیلم ها برای سالن سینما سروش هیچ صرفه ای نداشت و در حد صفر بود و چند ماه گذشته حقوق کارکنان سینما را از جیب پرداخت کردیم . اما از ابتدای سال جدید فروش فیلم‌ها بسیار خوب بود.

 

وی ادامه داد: ما در سالن سروش سه فیلم پنجاه کیلو آلبالو، ابد و یک روز و  من سالوادور نیستم  را به نمایش گذاشتم که به طور متوسط شبی 10 میلیون تومان فروش داریم.  و تا پاسی از شب میزبان علاقمندان سینما هستیم. فیلم های نوروزی موجب معرفی سالن سینما سروش به مخاطبان شد.

 

عاشوری تاکید کرد: هوای سرد و جاده های شلوغ باعث شده است که تهران نسبت به سالهای گذشته کمترخلوت شود و همین امرباعث فروش فوق العاده فیلم ها تا 3 بامداد است.

 

 

 

 

 

 

 

 

علیرضا سعیدی پور مدیر پردیس سینما آزادی اقبال مخاطبان از سالن های سینما را بسیار خوب ارزیابی کرد و گفت: در اکران نوورزی امسال فروش فوق العاده خوب فیلم‌ها را نه تنها در سینما آزادی بلکه در  پردیس های دیگر و سالن های سینما هم شاهد بودیم .

 

وی درباره فروش فیلم ها در سالن آزادی گفت: اقبال مخاطبان به قدری است که آخرین سانس سینما آزادی ساعت 3:30 دقیقه بامداد است و تا 5:30 سالن سینما باز است و مخاطبان برای صرف صبحانه به منازلشان مراجعت می کنند جالب است که در تمام سانس ها سالن مملو از جمعیت است.

 

سعیدی پور ادامه داد: آمار و ارقام فروش سالن سینما آزادی حاکی از فروش تقریبا دو برابری سینما آزادی در ایام نوروز امسال است . ما در یک روز فروش  95 میلیون تومانی را تجربه کردیم که در ایام نوروز سابقه نداشته است در سال های گذشته بالاترین آمار فروش یک روز فیلمها  در سینما آزادی  نزدیک به 50 میلیون تومان بود که امسال تقریبا دو برابر شده است.  و این نشان از این مهم دارد که مخاطب اگر فیلم خوب و نزدیک به سلیقه اش را در سینما ببیند حتما از سالن ها استقبال می کند و فیلم را در سالن سینما دنبال می کند.


این مطلب در تاریخ: دوشنبه 09 فروردين 1395 ساعت: 22:26 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

عکس شایلی همسر جدید بنیامین بهادری

بازدید: 11
دسته بندی: اخبارروز,هنری,
عکس شایلی همسر جدید بنیامین بهادری

بنیامین اولین عکس از همسر جدیدش را منتشر کرد. وی که این روزها به هند رفته تا در فیلم سلام بمبئی با محمدرضا گلزار همبازی شود عکسی از بارانا و همسرش شایلی در صفحه شخصی اش منتشر کرد.

 

عکس بنیامین در کنار همسرش شایلی

برخی شایعات هم خبر از بازی خانوم شایلی در نقش مقابل بنیامین بهادری در فیلم سلام بمبئی به عنوان همسرش می دهند.


این مطلب در تاریخ: چهارشنبه 04 فروردين 1395 ساعت: 20:20 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

شخصیت‌های انیمیشنی را بِرَند کنید

بازدید: 7
دسته بندی: اخبارروز,هنری,
شخصیت‌های انیمیشنی را بِرَند کنید

گروه تولید‌کننده برنامه پویانمایی «شاهزاده روم» عصر چهارشنبه - پنجم اسفند 94 - با حضور در محل سازمان صداوسیما، با محمد سرافراز دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

به گزارش ایسنا، در این دیدار، رییس صداوسیما در سخنانی، ضمن اشاره به اهمیت صنعت انیمیشن در تولید محتوای تأثیرگذار، گفت: انیمیشن از صنعتی برخوردار است که روز‌ به روز در حال تغییر و تحول است.

 

وی افزود: در تولید انیمیشن می‌توان دو رویکرد را مورد توجه قرار داد؛ رویکرد اول این‌ است که انیمیشن‌های تک‌قسمتی خاص مخاطبان سینما تولید می‌شود که می‌توان از قصه‌های قرآنی و دینی بهره گرفت و در قالب رئال و نمایشی به آن‌ها پرداخت، آنچه که شما در تولید انیمیشن شاهزاده روم مورد توجه قرار داده‌اید.

 

سرافراز در ادامه گفت: قصه این انیمیشن مربوط به مادر امام زمان (عج) بود که به شکلی بدیع به آن پرداخته شد که جذابیت لازم را برای مخاطب نیز داشت.

 

وی رویکرد دوم در تولید انیمیشن را رویکرد مربوط به حوزه تلویزیون ذکر و تصریح کرد: اگر این رویکرد مورد توجه باشد، شکل کار متفاوت می‌شود، چرا که در تلویزیون آنچه که مخاطب را جذب می‌کند، سریال‌های چند قسمتی است و برنامه‌های نمایشی تک‌قسمتی شاید در تلویزیون چندان مورد توجه قرار نگیرد و مخاطب زیادی پیدا نکند.

 

رییس سازمان صداوسیما یادآور شد: برنامه‌های نمایشی سریالی در تلویزیون باید از متن و داستان قوی و گیرا و شخصیت پردازی خوب برخوردار باشد تا جذابیت پیدا کند و مخاطب به تماشای آن بپردازد.

 

سرافراز با اشاره به اهمیت برندسازی در شخصیت های انیمیشنی اظهار کرد: چنین برنامه‌هایی زمانی موفق می‌شوند که شخصیت‌های قصه معروف شوند و این موضوع نیز به نوع پردازش و نوع تولید مربوط می شود.

 

وی تصریح کرد: تأثیر زیاد برنامه‌های نمایشی و بخصوص انیمیشن ها بر روی مخاطبان زمانی است که نگارش متن برنامه با تحقیق همراه باشد و کار نیز به صورت تیمی انجام شود.

 

رییس سازمان صداوسیما در پایان با اشاره به این که تولید انیمیشن ها و برنامه هایی با رویکرد دینی و انقلابی از اهداف رسانه ملی است، حمایت رسانه را از تولید چنین مجموعه هایی یک وظیفه دانست.

 

در این نشست، مرتضی شمسی رئیس موسسه صبا در سخنانی با اشاره به این که انیمیشن شاهزاده روم برای مخاطب کودک و نوجوان ساخته شده است، گفت: این اولین بار است که یک کار انیمیشنی در حوزه دینی و برای کودک ساخته می شودکه بسیار موفق بوده است و این موضوع نشان می‌دهد که باید به صنعت انیمیشن توجه بیشتری شود.

 

حامد جعفری، تهیه‌کننده این انیمیشن در سخنانی گفت: نمایش شاهزاده روم به خصوص در شهرستان‌ها با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شد.

 

وی افزود: این فیلم در سال 2015 ششمین فیلم پرفروش در لبنان بوده است.

 

وی حمایت صداوسیما در معرفی این انیمیشن را در استقبال مردم از تماشای اثر بسیار موثر ارزیابی کرد.


این مطلب در تاریخ: چهارشنبه 05 اسفند 1394 ساعت: 21:15 منتشر شده است
برچسب ها : ,
نظرات()

تبلیغات

Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

ورود کاربران

نام کاربری :
رمز عبور :

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

آمار

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 618
کل نظرات کل نظرات : 3
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
تعداد اعضا تعداد اعضا : 0

آمار بازدیدآمار بازدید
بازدید امروز بازدید امروز : 23
بازدید دیروز بازدید دیروز : 11
ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
آي پي امروز آي پي امروز : 1
آي پي ديروز آي پي ديروز : 9
بازدید هفته بازدید هفته : 40
بازدید ماه بازدید ماه : 150
بازدید سال بازدید سال : 3,028
بازدید کلی بازدید کلی : 25,771

اطلاعات شما اطلاعات شما
آی پی آی پی : 35.175.182.106
مرورگر مرورگر :
سیستم عامل سیستم عامل :
تاریخ امروز امروز : چهارشنبه 21 آذر 1397

درباره ما

فروش انلاین محصولات