close
تبلیغات در اینترنت
سیاسی
loading...

فروشگاه محصولات

خبرسیاسی،خبرروزسیاسی،خبرداغ سیاسی،خبرهای جدیدسیاسی،سیاسی،

اختیار جدید طیب نیا به سازمان مالیاتی

وزیر اقتصاد، اختیار مواد ۱۲ و ۱۳ قانون رسیدگی به تخلفات اداری را به رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تفویض کرد.

 

علی طیب نیا اختیار مواد ۱۲ و ۱۳ قانون تخلفات اداری را به رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور تفویض کرد. در حکم علی طیب نیا برای سید کامل تقوی نژاد می خوانیم: در راستای سالم سازی محیط اداری و تسریع در رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان، بدینوسیله اختیار مواد ۱۲ و ۱۳ قانون رسیدگی به تخلفات اداری مصوب ۱۷ آذرماه ۱۳۷۲ به جنابعالی تفویض می گردد. توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

 

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، بر اساس ماده ۱۲ قانون رسیدگی به تخلفات اداری، گروه تحقیق موضوع ماده ۵ این قانون متشکل از سه عضو از بین افراد متأهل، متعهد، عامل به احکام اسلام، معتقد به نظام جمهوری اسلامی و اصل ولایت فقیه و دارای حداقل ۲۵ سال سن است که با تصویب هیأت مربوط و حکم رئیس هیأت انتخاب می شوند و کارمند بودن دو عضو از سه عضو یاد شده الزامی است.

 

شایان ذکر است، بر اساس ماده ۵ قانون مذکور، رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان حوزه هر استان تا زمانی که دستگاه متبوع آنان در مرکز آن استان هیأت بدوی تشکیل نداده است پس از کسب نظر وزیر یا بالاترین مقام اجرایی دستگاه متبوع با هیأت بدوی متشکل در استان دیگر است.

 

همچنین در ماده ۱۳ قانون رسیدگی به تخلفات اداری می خوانیم: هیأت های بدوی و تجدید نظر یک دستگاه می توانند از یک گروه تحقیق استفاده کنند، مشروط بر اینکه برای تحقیق در مرحله تجدید نظر در خصوص یک پرونده از همان گروه تحقیق که در رسیدگی بدوی همکاری داشته است استفاده نشود.

پدرام بازدید : 7 یکشنبه 05 ارديبهشت 1395 زمان : 23:32 نظرات ()

لحظه به لحظه با شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان

لحظه به لحظه با شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان/ تابش برای پنجمین بار راهی مجلس شد/پیروزی آیات حسینی بوشهری، شاهچراغی و ملک حسینی در انتخابات خبرگان

تمامی شعب موظف هستند بعد از اتمام ساعت اخذ رای، ابتدا نسبت به شمارش آرا مجلس خبرگان اقدام کنند و سپس شمارش ارای مجلس شورای اسلامی را آغاز خواهند کرد.

به گزارش نامه نیوز، یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان دقایقی قبل به پایان رسید و روند شمارش آرا آغاز شد. 

 

در ادامه اخبار مربوط به شمارش آرا انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان می آید:

 

00:00: بنابر اعلام مقام‌های فرمانداری تهران، تمامی شعب موظف هستند بعد از اتمام ساعت اخذ رای ابتدا نسبت به شمارش آرا مجلس خبرگان اقدام کنند و سپس شمارش ارای مجلس شورای اسلامی را آغاز خواهند کرد.

00:38: خبرگزاری مهر: هر چند هنوز مسئولان ستاد انتخابات استان بوشهر آماری از شمارش آرا را در استان اعلام نکرده‌اند، ولی بر اساس اخبار غیررسمی،‌ آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری نماینده کنونی مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری انتخاب شده است. شنیده‌های خبرنگاران مهر بیانگر پیشتازی سید کمال‌الدین شهریاری در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان است و پس از وی نیز محمد پاکدل قرار دارد. در حوزه انتخابیه دشتستان نیز محمد باقر سعادت تاکنون بیشترین تعداد رای را کسب کرده است و غلامرضا مختاری و محمدرضا دهقان‌فرد بعد از وی هستند. در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم نیز عبدالحمید خدری، عبدالکریم جمیری و سید کریم موسوی بیشترین تعداد آرا را تاکنون داشته‌اند؛ رقابت در این حوزه نزدیک است. در حوزه انتخابیه جنوب استان بوشهر نیز سکینه الماسی، حجت‌الاسلام موسی احمدی و حسین بردستانی بیشترین تعداد آرا را تاکنون کسب کرده‌اند؛‌در این حوزه نیز شاهد رقابت نزدیکی هستیم.

 

01:08: براساس اخبار منابع موثق غیررسمی، ‌ آیت‌الله سیدحسن عاملی با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری انتخاب شده است. پیشتازی نماینده فعلی مردم اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در پنج حوزه انتخابیه استان تائید شده است. براین اساس و بنا به گزارش خبرنگاران مهر از سایر حوزه های انتخابیه، آیت الله سیدحسن عاملی با اختلاف بسیار زیاد از دو نامزد دیگر لیست مجلس خبرگان به عنوان نفر اول شناخته شده و مجددا به عنوان یکی از منتخبین مردم به مجلس خبرگان راه یافته است.

 

1:25: محمدرضا تابش نامزد اصلاح طلب اردکان برای پنجمین باز متوالی از موکلین خود رای اعتماد گرفت تا عمر نمایندگی خود را به 20 سال برساند. تابش مورد حمایت دو لیست امید و صدای ملت است. در شهرستان کاشمر نیز بهروز بنیادی، نامزد اصلاح طلبان پیروز انتخابات شده است. تاکنون پیروزی حجت‌الاسلام سیدصادق طباطبایی‌نژاد، کاندیدای مورد حمایت اصولگرایان از حوزه انتخابیه اردستان نیز قطعی شده است. پیروزی محمود بهمنی از حوزه ساوجلباغ نیز قطعی است.

 

1:33: آخرین اطلاعات بدست آمده از شمارش آرا در حوزه نهبندان و سربیشه حکایت از پیشتازی نظر افضلی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه دارد.

 

01:37: پیروزی آیات حسینی بوشهری، شاهچراغی و ملک حسینی در انتخابات خبرگان اعلام شد. بر اساس نخستين آمار ارائه شده، آیت الله ملک حسینی در کهکیلویه و بویراحمد، آیت الله حسینی بوشهری در بوشهر و سید محمد شاهچراغی از حوزه انتخابیه استان سمنان به عنوان نماینده مجلس خبرگان منتخب نمايندگان اين سه حوزه براي انتخابات خبرگان پنجم شده اند. اين سه نفر نامزدهاي مورد حمايت جامعه مدرسين، جامعه روحانيت و ليست ارائه شده از سوي آيت الله هاشمي رفسنجاني بودند.

 

01:51: نتیجه نهایی شمارش آراء در مشهد و کلات صبح یکشنبه اعلام می‌شود. دبیر ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: پیش‌بینی می‌شود نتیجه نهایی شمارش آراء در حوزه انتخابیه مشهد و کلات صبح یکشنبه اعلام شود.

 

01:53: نتایج اولیه شمارش آرا در برخی حوزه ها از پیشتازی آیت الله موسوی اصفهانی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری حکایت دارد.

 

01:54: بر اساس اطلاعات واصله غلامرضا تاجگردون کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای دومین بار پیاپی از حوزه انتخابیه گچساران و باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد به مجلس راه خواهد یافت.

 

01:54: نتایج اولیه شمارش آراء انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرکرد اعلام شد. هر چند هنوز مسئولان ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری آماری از شمارش آرا را در استان اعلام نکرده‌اند، ولی بر اساس اخبار غیررسمی نفرات پیشتاز حوزه انتخابات شهرکرد اعلام شد. بر اساس شمارش ۳۷ هزار رای مردم در حوزه انتخابیه شهرکرد، صادق سلیمی(۱۱ هزار و ۶۹۰ رای) رتبه اول است و اردشیر نوریان(۱۰ هزار و ۴۷۳ رای) در رتبه دوم و سعید زمانیان( ۹ هزار و ۹۷ رای) رتبه سوم است.

 

01:55: نتایج اولیه شمارش آراء در برخی از شهرستان ها و روستاهای استان همدان از پیشتازی آیت الله موسوی اصفهانی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری حکایت دارد.

 

02:25: نتایج اولیه شمارش آرا تعدادی از شعب اخذ رای حوزه انتخابیه بیرجند،خوسف و درمیان از پیشتازی سید محمد باقر عبادی نامزد اصولگرایان حکایت دارد.در این حوزه با شمارش آرا صندوق های روستایی سید محمدباقر عبادی ۱۲ هزار و ۱۶۵ رای و محمد رضا مجیدی ۱۱ هزار و ۶۲۲ رای کسب کرده اند. 

 

02:30: با اتمام رای گیری در استان کرمان شمارش آراء آغاز شده است. براساس شنیده ها تا این لحظه محمدرضا پورابراهیمی در حوزه انتخابیه کرمان و راور بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.

 

02:37: محمدخالدی سردشتی با کسب حدود ۳۸ هزار رای به عنوان نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

 

02:43: بر اساس آرا شمارش شده در مناطق کلیدی شهرستان تویسرکان و با توجه به تفاوت فاحش آرا میان کاندیداهای این حوزه، محمدمهدی مفتح راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

 

03:00: رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان گفت: بر‌اساس شمارش آرا ‌آیت‌الله عباسعلی سلیمانی و مولوی نذیر‌احمد سلامی به مجلس خبرگان رهبری راه یافتند. رئیس ستاد سیستان و بلوچستان افزود: شمارش آرا همچنان ادامه دارد اما با توجه به اینکه برای مجلس خبرگان رهبری سه کاندیداها تایید صلاحیت شده بودند، می‌توان این دو نفر را تاکنون برنده انتخابات اعلام کرد.

 

03:10: با شمارش 257 هزار رای ماخوذه، سید ابوالفضل موسوی کاندیدای مورد حمایت اصلاح طلبان و حامیان دولت توانست با 110000 رای به مجلس راه یابد. کاندیدای اصولگرایان هم در انتخابات 90000 رای کسب کرد.

پدرام بازدید : 5 شنبه 08 اسفند 1394 زمان : 9:15 نظرات ()

دونالد ترامپ پیروز شد

دونالد ترامپ٬ نامزد ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان با کسب بیشترین آراء در ایالت نوادا به سومین پیروزی پیاپی خود دست یافت.

 

به این مطلب امتیاز دهید31.4%68.6%

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، دونالد ترامپ٬ نامزد ریاست جمهوری آمریکا در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان با کسب بیشترین آراء در ایالت نوادا به سومین پیروزی پیاپی خود دست یافت.

 

او پیش از این در انتخابات ایالتی نیوهمپشایر و کارولینای جنوبی نیز پیروز شده بود.

 

نتایج اولیه شمارش آراء حاکی از آن است که ترامپ حدودا دو برابر حریفان اصلیش مارکو روبیو و تد کروز رای آورده است.

 

به نوشته یورونیوز، دونالد ترامپ دقایقی پس از انتشار این خبر با تاکید بر اینکه برخلاف خواسته اوباما زندان گوانتانامو را نخواهد بست گفت: «آنجا را از افراد شرور پر خواهیم کرد. کنترل مرزهایمان را تقویت خواهیم کرد. و باوجود تمام احترامی که برای مکزیک قائل هستم و نتایج گواه آن است؛ اسپانیایی زبان ها به من رای دادند٬ ما دیواری خواهیم ساخت و مکزیک را مجبور خواهیم کرد که هزینه اش را بپردازد.»

 

Flash version 9,0 or greater is required

You have no flash plugin installed

 

Click here to download latest version

 

پیروزی ترامپ در نوادا حائز اهمیت است چرا که حدود یک سوم جمعیت این ایالت را اقلیت های لاتین تبار تشکیل می دهند و جلب آراء آنها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می تواند راه صعود به کاخ سفید را برای وی هموار کند.

 

مرحله بعدی انتخابات مقدماتی ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا٬ سه شنبه آینده برگزار خواهد شد. روزی سرنوشت ساز که به Super Tuesday (سه شنبه بزرگ) مشهور است و در جریان آن ساکنان ده ها ایالت آمریکا به نامزد های جمهوری خواه و دموکرات رای خواهند داد. / 202

پدرام بازدید : 7 پنجشنبه 06 اسفند 1394 زمان : 9:14 نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
فروش انلاین محصولات
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 616
 • کل نظرات : 3
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 14
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 97
 • بازدید ماه : 280
 • بازدید سال : 1,894
 • بازدید کلی : 24,637
 • کدهای اختصاصی

  > شامپو ضد وز کارل

  14,000 تومان

  > شامپو کافئین و جنسینگ کارل

  14,000 تومان

  > شامپو بدن جنسینگ کارل

  14,000 تومان

  > روغن ضد درد ریحان آرترینا

  16,900 تومان

  > روغن گیاهی رفع شوره و ریزش آرگان آموس وان

  72,000 تومان

  > مجموعه نرم افزاری گردو2018 ورژن33 زمستان 96

  75,000 تومان

  > کینگ پرند2018 ورژن 49

  74,000 تومان

  > جذابیت در 21 روز

  15,000 تومان

  > راز و رمز های عاشقانه

  12,500 تومان

  > نکات ارتباطی ویژه آقایان

  4,000 تومان

  > پک آموزشی کاملا علمی حسابداری (حسابداری صنعتی + اصول حسابداری)

  150,000 تومان

  > مجموعه نرم افزاري کینگ King سري 48

  64,000 تومان

  > مجموعه گردو ورژن32=پائيز96

  68,000 تومان

  > شامپو روزانه آموس وان

  12,500 تومان

  > شامپو مناسب موهای چرب آموس وان

  12,500 تومان

  > شامپو تقویت کننده آموس وان

  13,500 تومان

  > شامپو مناسب موهای خشک آموس وان

  12,500 تومان

  > مایع لباسشویی و لکه بر لباس نانو پاکر

  14,900 تومان

  > واکس مو کاسه ای آلینتو

  17,900 تومان

  > شامپو بیوتین و کلاژن کارل - جلوگیری از نازکی مو

  16,800 تومان

  > سوالات تستي کتاب وصيت نامه امام (تاليف شفيعي مازندراني)همراه با پاسخ

  5,000 تومان

  > احساس مسئولیت معلمی در تعلیم و تربیت اسلامی

  5,000 تومان

  > نمونه سوالات آزمون قوانین، مقررات و ضوابط حوزه نشر و رسانه‎های دیجیتال

  4,900 تومان

  > دانلود طرح توجیهی تولید تابلو فرش تمام ابریشم با ظرفیت 60 تخته در سال

  5,000 تومان

  > شامپو ضد ریزش مو کافئین KD

  11,900 تومان

  > تحلیل تجربی تنش به روش بر هم نگاری تصاویر دیجیتالی DIC

  50,000 تومان

  > کتاب آموزشی اصول حسابداری

  50,000 تومان

  > پک آموزش فارسي اعلام حريق و دزدگیر و سيستمهاي مدار بسته و غیره

  25,000 تومان

  > بانك ايميل 13200 تايي مخصوص بازاريابان

  4,000 تومان

  > تناسب اندام

  4,000 تومان

  > نمونه سوالات آيين نامه راهنمايي و رانندگي+جزوات+هداياي ويژه

  3,700 تومان

  > 1000 تمرین فوتبال برای مربیان فوتبال

  15,000 تومان

  > کسب درآمد از اینترنت ماهانه تا 10میلیون

  2,000 تومان

  > پاورپوینت رشد و تکامل کودک2 (رشدو تکامل و عوامل موثر بر آن)-30اسلاید

  5,000 تومان

  > دانلود کاملترین نمونه سوالات آیین نامه گواهینامه موتورسیکلت

  3,800 تومان

  > آموزش تجارت و کسب و کار اینترنتی برای شما از سایت یو تجارت

  3,000 تومان

  > دانلود بررسي رابطه بين نحوه گذاران اوقات فراغت با شکل گيري هويت

  5,000 تومان

  > تمرینات فوتبال ساحلی اروپا

  17,000 تومان

  > نرم افزار ولید سازی بانک ایمیل (valid)

  4,000 تومان

  > کمک درسی کیف الکترونیک آریا سوم دبستان مورد تایید وزارت اموزش و پرورش

  19,400 تومان